• Home
  • Retail Store
  • Take A Tour
  • Directions
  • About Us
  • Contact Us
  • Links
Back To Results
Space Coast Classic 15K Results
SPACE COAST CLASSIC 15K RUN/WALK
November 1, 2014 7:15 am Start
Ryckman Park, Melbourne Beach, Florida
Race Director: Lisa Hamelin lisahamelin@gmail.com
Race Timing: Running Zone
www.runningzone.com 
Questions: info@runningzone.com 

OVERALL RESULTS
Place Sex No.   Name                    Sex Age City, State           Time      Net       Pace     
===== === ===== ======================= === === ===================== ========= ========= ===== 
    1   1  2494 John Davis              M    36 Melbourne FL            53:12.7   53:12.5  5:43 
    2   2  2257 Shane Streufert         M    42 Viera FL                53:18.7   53:18.6  5:44 
    3   3  2374 Steve Hedgespeth        M    36 West Melbourne FL       55:15.7   55:15.7  5:56 
    4   4  2202 Joel Kinnunen           M    48 Melbourne FL            58:02.6   58:02.6  6:14 
    5   5  2702 Felix Hottenstein       M    46 Melbourne FL            59:09.1   59:08.9  6:21 
    6   6  2233 Jonathan Howse          M    39 West Melbourne FL     1:00:00.0   59:59.3  6:27 
    7   7  2253 Joel Fenlason           M    41 Patrick Afb FL        1:00:26.8 1:00:25.6  6:29 
    8   8  2318 Keith Snodgrass         M    49 Melbourne FL          1:01:32.2 1:01:30.6  6:36 
    9   9  2250 Wade Dauberman          M    24 Melbourne FL          1:02:10.4 1:02:09.8  6:41 
   10  10  2263 Brad Thomas             M    36 Merritt Island FL     1:02:44.4 1:02:42.8  6:44 
   11  11  2246 Art Anderson            M    55 Melbourne FL          1:03:00.1 1:02:58.5  6:46 
   12  12  2375 Bret Halliday           M    53 Cocoa FL              1:03:07.8 1:03:06.9  6:47 
   13  13  2230 Joe Lento               M    44 Cocoa Beach FL        1:03:18.6 1:03:16.5  6:48 
   14  14  2378 Joe Castner             M    45 Melbourne FL          1:03:31.2 1:03:30.5  6:49 
   15  15  2349 Ron Ritter              M    42 Viera FL              1:04:31.3 1:04:29.0  6:56 
   16  16  2232 Joe Hultgren            M    54 Melbourne FL          1:04:54.0 1:04:53.0  6:58 
   17  17  2486 Sean Black              M    46 Melbourne FL          1:06:13.6 1:06:12.7  7:07 
   18   1  2478 Susie Meltzer           F    50 Melbourne FL          1:06:20.3 1:06:18.2  7:07 
   19  18  2469 Mike Dahan              M    59 Fort Pierce FL        1:06:39.1 1:06:37.7  7:09 
   20   2  2339 Jodie Wall              F    28 Satellite Beach FL    1:06:52.1 1:06:47.5  7:10 
   21  19  2434 Chris Chenoweth         M    42 Harmony FL            1:07:12.3 1:07:10.7  7:13 
   22   3  2386 Brittany Erekson        F    26 Melbourne Beach FL    1:07:27.1 1:07:25.2  7:14 
   23  20  2300 Brian Mcmanus           M    47 St Petersburg FL      1:07:31.0 1:07:29.8  7:15 
   24  21  2351 Micah Vanatta           M    47 Titusville FL         1:07:36.1 1:07:33.4  7:15 
   25   4  2493 Julie Hannah            F    40 Melbourne FL          1:07:44.5 1:07:41.1  7:16 
   26  22  2258 Michael Walker          M    49 Viera FL              1:08:41.4 1:08:35.0  7:22 
   27  23  2357 Joseph Cardello         M    33 Melbourne FL          1:08:49.3 1:08:39.9  7:23 
   28   5  2481 Mem Nix                 F    37 Melbourne FL          1:08:50.4 1:08:46.9  7:23 
   29  24  2243 Troy Owens              M    24 Indian Harbour Beach  1:08:54.3 1:08:52.9  7:24 
   30   6  2383 Cynthia Washam          F    57 Jensen Beach FL       1:08:55.6 1:08:54.9  7:24 
   31  25  2323 Jeffrey Hathaway        M    46 Melbourne FL          1:09:23.3 1:09:17.9  7:27 
   32  26  2271 Sal Farino              M    58 Cape Canaveral FL     1:09:23.5 1:09:18.4  7:27 
   33   7  2409 Dina Viselli            F    29 Melbourne FL          1:09:27.8 1:09:25.7  7:27 
   34   8  2379 Tricia Rydson           F    41 Melbourne Beach FL    1:09:38.0 1:09:35.5  7:28 
   35   9  2487 Kristina Horn           F    41 Melbourne FL          1:09:48.5 1:09:39.7  7:29 
   36  10  2500 Wanda Toro              F    52 Lompoc CA             1:09:47.0 1:09:43.9  7:29 
   37  27  2290 Jeff Cook               M    54 Indian Harbour Beach  1:11:13.4 1:11:11.0  7:39 
   38  28  2474 James Chiravalle        M    48 Melbourne FL          1:11:51.0 1:11:48.6  7:43 
   39  11  2431 Melissa Kastanias       F    37 Melbourne FL          1:12:08.0 1:11:59.6  7:44 
   40  29  2281 Chuck Mathews           M    50 Palm Bay FL           1:12:16.8 1:12:14.9  7:46 
   41  12  2204 Lisa Petrillo           F    40 Melbourne FL          1:12:23.0 1:12:18.1  7:46 
   42  30  2448 Wolfgang Jensen         M    63 Indialantic FL        1:12:21.4 1:12:18.2  7:46 
   43  31  2419 Tony Bils               M    53 Indialantic FL        1:12:26.1 1:12:21.5  7:46 
   44  32  2456 Kurt Holst              M    52 Melbourne FL          1:12:38.8 1:12:33.1  7:48 
   45  33  2449 Jay Claybaugh           M    54 Indian Harbour Beach  1:12:40.3 1:12:35.3  7:48 
   46  34  2491 Jerry Bird              M    60 Rockledge FL          1:12:52.5 1:12:44.7  7:49 
   47  13  2320 Felicity Cunningham     F    41 Viera FL              1:13:05.5 1:12:59.6  7:50 
   48  14  2319 Kelsey Turner           F    28 Satellite Beach FL    1:16:14.2 1:13:01.9  7:51 
   49  35  2432 Nicholas Kellar         M    26 Melbourne FL          1:13:14.2 1:13:08.0  7:51 
   50  36  2346 Paul Taylor             M    37 Palm Bay FL           1:13:36.0 1:13:29.6  7:54 
   51  37  2306 Keith Dutter            M    57 Merritt Island FL     1:13:34.3 1:13:30.0  7:54 
   52  38  2460 Mike Acosta             M    36 Rockledge FL          1:13:45.8 1:13:37.6  7:54 
   53  15  2337 Autumn Evans            F    41 Melbourne FL          1:13:50.8 1:13:46.6  7:55 
   54  39  2212 Loran Serwin            M    59 Merritt Island FL     1:14:03.0 1:13:58.4  7:57 
   55  16  2279 Marie Thomas            F    49 Rockledge FL          1:14:22.9 1:14:15.3  7:58 
   56  17  2418 Molly Kirk              F    50 Viera FL              1:14:49.1 1:14:41.2  8:01 
   57  40  2408 Clifford Graham         M    44 Melbourne FL          1:14:59.7 1:14:56.4  8:03 
   58  41  2342 William Schock          M    26 Holbrook FL           1:15:20.4 1:15:02.8  8:04 
   59  18  2276 Brittany Streufert      F    42 Viera FL              1:15:21.8 1:15:14.6  8:05 
   60  42  2483 Haskell Walker          M    57 Melbourne FL          1:15:24.5 1:15:18.9  8:05 
   61  19  2256 Cami Waldon             F    29 Satellite Beach FL    1:15:22.6 1:15:19.2  8:05 
   62  43  2355 Timothy Mcgee           M    32 Palm Bay FL           1:15:52.8 1:15:39.9  8:08 
   63  44  2389 Jeff Gleacher           M    50 Merritt Island FL     1:15:46.5 1:15:43.2  8:08 
   64  45  2255 Geoff Mitskevich        M    51 Rockledge FL          1:15:53.5 1:15:46.3  8:08 
   65  46  2468 Jeff Salinas            M    40 West Melbourne FL     1:15:54.3 1:15:46.9  8:08 
   66  47  2284 Doug Nichols            M    51 Melbourne FL          1:15:55.1 1:15:54.4  8:09 
   67  48  2705 Jesse Kabaservice       M    43 Melbourne Beach FL    1:16:12.1 1:16:01.1  8:10 
   68  49  2496 Tim Funke               M    56 Melbourne FL          1:16:07.3 1:16:04.3  8:10 
   69  20  2285 Kate Engel Chapman      F    38 West Melbourne FL     1:16:33.9 1:16:18.1  8:12 
   70  21  2264 Kimberly Yates          F    33 Merritt Island FL     1:20:32.5 1:16:19.0  8:12 
   71  22  2251 Lori Kruger             F    52 Indialantic FL        1:16:44.7 1:16:38.6  8:14 
   72  23  2221 Betsy Butler            F    46 Indian Harbour Beach  1:16:55.8 1:16:51.1  8:15 
   73  50  2482 Farrell Timothy         M    60 Satellite Beach FL    1:17:43.5 1:17:27.9  8:19 
   74  51  2370 David Czajka            M    49 Cocoa FL              1:17:38.6 1:17:35.7  8:20 
   75  24  2348 Cheryl Ritter           F    46 Viera FL              1:17:41.1 1:17:36.2  8:20 
   76  25  2413 Ilse Berube             F    49 Merritt Island FL     1:17:46.1 1:17:38.3  8:20 
   77  26  2362 Veronica Sim            F    47 Melbourne FL          1:17:47.3 1:17:38.6  8:20 
   78  27  2333 Michelle Henderson      F    44 Viera FL              1:18:05.3 1:17:41.0  8:21 
   79  52  2444 Randy Boozer            M    45 Melbourne FL          1:18:13.6 1:17:49.6  8:21 
   80  53  2245 Bud Timmons             M    63 Cocoa Beach FL        1:18:00.4 1:17:51.4  8:22 
   81  54  2360 Teen Sum                M    66 Palm Bay FL           1:18:07.6 1:18:01.7  8:23 
   82  55  2416 Roger Rouiller          M    76 Fort Pierce FL        1:18:18.1 1:18:18.1  8:25 
   83  28  2211 Tricia Tezel            F    47 Cocoa Beach FL        1:18:34.4 1:18:31.4  8:26 
   84  29  2475 Angie Preston           F    48 Merritt Island FL     1:18:34.5 1:18:31.7  8:26 
   85  56  2302 Michael Pagoria         M    59 Palm Bay FL           1:18:51.2 1:18:41.8  8:27 
   86  57  2332 Dennis Dailey           M    67 Titusville FL         1:18:58.5 1:18:54.6  8:28 
   87  58  2706 Lawrence Pacelli        M    63 Melbourne FL          1:20:51.3 1:19:43.2  8:34 
   88  59  2295 Wayman Aldridge         M    54 West Melbourne FL     1:19:56.3 1:19:47.9  8:34 
   89  30  2429 Shana Crovo             F    37 Satellite Beach FL    1:20:11.3 1:20:01.5  8:36 
   90  31  2316 Jo-Anne Boland          F    47 Melbourne FL          1:20:26.3 1:20:16.1  8:37 
   91  60  2329 Daniel Heidt            M    49 Rockledge FL          1:20:29.3 1:20:20.9  8:38 
   92  61  2307 Tim Marunde             M    36 Indialantic FL        1:20:58.5 1:20:24.8  8:38 
   93  62  2442 Ron Getska              M    66 Rockledge FL          1:20:33.5 1:20:27.3  8:38 
   94  32  2366 Cynthia Broome          F    51 Melbourne FL          1:20:41.5 1:20:34.1  8:39 
   95  63  2286 Ron Martin              M    54 Palm Bay FL           1:20:55.6 1:20:35.3  8:39 
   96  64  2477 Joshua Goodfellow       M    27 Vero beach FL         1:21:34.1 1:20:44.7  8:40 
   97  65  2365 Chris Bainbridge        M    52 Titusville FL         1:21:02.4 1:20:48.7  8:41 
   98  33  2396 Angela Coram            F    36 Palm Bay FL           1:21:07.5 1:21:00.1  8:42 
   99  34  2219 Amy Raynor              F    38 Sebastian FL          1:21:22.0 1:21:02.6  8:42 
  100  35  2447 Dana Maughn             F    26 Cocoa Beach FL        1:21:22.2 1:21:17.1  8:44 
  101  66  2283 Jeffrey Lee             M    52 Fort Pierce FL        1:21:42.4 1:21:36.4  8:46 
  102  67  2488 John Gulbrandsen        M    69 Melbourne FL          1:21:52.1 1:21:39.4  8:46 
  103  36  2208 Kathy Bils              F    52 Indialantic FL        1:22:09.3 1:22:09.3  8:49 
  104  37  2289 Joanna Beckes           F    33 Titusville FL         1:22:46.7 1:22:33.4  8:52 
  105  38  2480 Debbie Wells            F    49 Melbourne FL          1:22:42.9 1:22:34.6  8:52 
  106  68  2294 Jim Burke               M    57 Indialantic FL        1:22:58.9 1:22:50.5  8:54 
  107  69  2490 Ricky McDonald          M    55 Cocoa FL              1:23:15.4 1:23:09.9  8:56 
  108  70  2201 Greg Griffin            M    57 Cocoa Beach FL        1:23:41.7 1:23:11.9  8:56 
  109  39  2701 Elizabeth Ring          F    56 Indian Harbour Beach  1:23:23.6 1:23:19.5  8:57 
  110  71  2311 Ryan Pridgin            M    29 Cape Canaveral FL     1:23:50.7 1:23:31.4  8:58 
  111  40  2452 Lauren Carlough         F    39 Melbourne FL          1:23:47.6 1:23:43.0  8:59 
  112  72  2441 John Miceli             M    45 Indialantic FL        1:23:53.3 1:23:45.6  9:00 
  113  73  2249 Michael Higgins         M    45 Cocoa Beach FL        1:23:57.1 1:23:46.1  9:00 
  114  74  2440 Anthony Miceli          M    08 Indialantic FL        1:23:53.4 1:23:53.4  9:01 
  115  75  2207 Gary Castner            M    69 Melbourne FL          1:24:03.9 1:23:58.9  9:01 
  116  41  2267 Danna Murphy            F    34 Melbourne FL          1:24:14.1 1:23:59.6  9:01 
  117  76  2272 Michael Zeitfuss        M    70 Satellite Beach FL    1:24:52.3 1:24:36.6  9:05 
  118  77  2236 Ray Brown               M    66 Melbourne FL          1:25:17.2 1:24:59.1  9:08 
  119  78  2359 Brad Gallant            M    47 Merritt Island FL     1:25:13.4 1:24:59.7  9:08 
  120  79  2427 James Krupp             M    40 Melbourne FL          1:25:38.4 1:25:25.7  9:10 
  121  42  2203 Stephanie Kinnunen      F    49 Melbourne FL          1:25:56.6 1:25:50.1  9:13 
  122  43  2268 Abby Tsark              F    36 West Melbourne FL     1:30:27.4 1:26:23.0  9:17 
  123  44  2498 Patti Sponsler          F    56 Rockledge FL          1:27:05.9 1:26:53.4  9:20 
  124  45  2205 Missi Fischel           F    43 Rockledge FL          1:26:59.3 1:26:56.2  9:20 
  125  80  2453 Nathan Lockwood         M    32 Satellite Beach FL    1:27:11.9 1:26:56.9  9:20 
  126  81  2206 Alan King               M    60 Melbourne FL          1:27:19.4 1:27:02.2  9:21 
  127  82  2446 Michael Gondek          M    65 Satellite Beach FL    1:27:16.3 1:27:12.0  9:22 
  128  83  2495 Jim Schroeder           M    67 Indialantic FL        1:27:50.9 1:27:32.3  9:24 
  129  46  2450 Kyrstin Clodfelter      F    31 Melbourne Beach FL    1:27:50.9 1:27:36.1  9:24 
  130  47  2210 Christy Zieres          F    54 Merritt Island FL     1:27:55.7 1:27:44.3  9:25 
  131  48  2393 Joan Meadows            F    55 Malabar FL            1:28:11.0 1:27:56.0  9:27 
  132  49  2321 Tena Hochard            F    53 Palm Bay FL           1:28:12.6 1:28:05.6  9:28 
  133  84  2288 David Vance             M    44 Vero Beach FL         1:28:55.4 1:28:34.3  9:31 
  134  50  2392 Michelle Smurl          F    46 Cocoa FL              1:29:44.6 1:28:53.0  9:33 
  135  51  2356 Mary Russell            F    56 Saint Cloud FL        1:29:10.1 1:29:01.1  9:34 
  136  85  2314 Randall Mcclure         M    53 Satellite Beach FL    1:29:40.4 1:29:20.3  9:36 
  137  52  2423 Kristen Mcdanel         F    39 Orlando FL            1:29:34.4 1:29:30.4  9:37 
  138  53  2391 Erin Laviska            F    32 Sebastian FL          1:29:57.7 1:29:44.5  9:38 
  139  54  2315 Eileen Mcclure          F    52 Satellite Beach FL    1:30:04.8 1:29:44.7  9:38 
  140  86  2395 Stephen Fernez          M    63 Melbourne FL          1:30:01.4 1:29:48.2  9:39 
  141  55  2278 Teresa Duce             F    55 Satellite Beach FL    1:30:03.1 1:29:55.5  9:39 
  142  56  2220 Debbie Molina           F    60 Merritt Island FL     1:30:25.4 1:30:12.9  9:41 
  143  87  2325 Michael Snyder          M    57 Saint Cloud FL        1:31:06.7 1:30:56.5  9:46 
  144  88  2353 Mark Weber              M    57 Melbourne FL          1:31:34.2 1:31:12.9  9:48 
  145  57  2471 Erica Ruof              F    33 Cocoa FL              1:32:21.5 1:32:08.9  9:54 
  146  58  2704 Betty Schaub            F    50 Satellite Beach FL    1:33:24.8 1:32:44.4  9:57 
  147  59  2305 Jacquelyn Kellner       F    65 Melbourne FL          1:33:16.8 1:33:07.4 10:00 
  148  60  2282 Stephanie Marrs         F    37 Palm Bay FL           1:33:25.8 1:33:13.8 10:01 
  149  61  2254 Amanda Mitskovich       F    48 Rockledge FL          1:33:37.2 1:33:17.3 10:01 
  150  62  2240 Pat Mister              F    54 Cocoa FL              1:33:48.4 1:33:31.1 10:02 
  151  63  2438 Betsy Bracewell         F    57 Satellite Beach FL    1:33:46.7 1:33:34.3 10:03 
  152  64  2439 Megan Hecht             F    35 Cocoa Beach FL        1:34:00.5 1:33:40.3 10:03 
  153  65  2273 Amy Gawlik              F    37 Merritt Island FL     1:34:10.7 1:33:45.3 10:04 
  154  66  2280 Jessica Frank           F    49 Palm Bay FL           1:34:31.3 1:34:28.1 10:09 
  155  67  2385 Charlene Anstett        F    27 Palm Bay FL           1:34:31.3 1:34:28.1 10:09 
  156  68  2292 Denise Dabrowski-Buchan F    51 Satellite Beach FL    1:34:55.3 1:34:41.0 10:10 
  157  69  2291 Cori Smith              F    29 Satellite Beach FL    1:34:55.6 1:34:41.5 10:10 
  158  70  2388 Jeanette Stanley        F    37 Satellite Beach FL    1:35:18.4 1:35:06.5 10:13 
  159  71  2406 Teresa Murphy           F    51 Melbourne FL          1:36:05.6 1:35:09.1 10:13 
  160  72  2390 Heather Lewis           F    44 Rockledge FL          1:35:40.4 1:35:19.2 10:14 
  161  73  2330 Brenda Heidt            F    46 Rockledge FL          1:35:48.1 1:35:32.3 10:16 
  162  74  2373 Claudia Vargas          F    44 Palm Bay FL           1:36:05.2 1:35:52.8 10:18 
  163  75  2405 Jackie Tracy            F    29 Melbourne FL          1:36:21.1 1:36:03.6 10:19 
  164  76  2262 Beverly Glenn           F    53 Cocoa FL              1:36:24.4 1:36:05.0 10:19 
  165  89  2466 Kerry Philbeck          M    46 Palm Bay FL           1:36:40.8 1:36:06.3 10:19 
  166  77  2403 Victoria Mcpartland     F    26 Rockledge FL          1:36:34.1 1:36:19.9 10:21 
  167  78  2377 Leann Castner           F    38 Melbourne FL          1:36:41.6 1:36:30.5 10:22 
  168  90  2407 Louis Brashear          M    58 FL                    1:36:58.3 1:36:39.4 10:23 
  169  91  2369 Dennis Durkee           M    58 Palm Bay FL           1:37:05.6 1:36:52.6 10:24 
  170  79  2261 Jeanne Higbie           F    32 Melbourne FL          1:37:10.4 1:37:02.3 10:25 
  171  80  2226 Amanda Shagena          F    33 Melbourne FL          1:37:31.5 1:37:03.4 10:25 
  172  81  2492 Brenda Nelson           F    53 Cape Canaveral FL     1:37:35.3 1:37:06.2 10:26 
  173  82  2213 Karyn Nibert            F    42 Palm Bay FL           1:37:13.4 1:37:06.7 10:26 
  174  92  2237 Dan Greenlee            M    66 Palm Bay FL           1:38:23.4 1:38:03.0 10:32 
  175  83  2451 Therese Doolin          F    47 Melbourne Beach FL    1:38:10.0 1:38:08.4 10:32 
  176  84  2296 Nicole Price            F    30 Sebastian FL          1:38:22.7 1:38:11.2 10:33 
  177  85  2248 Christine Ellegood      F    48 Cocoa Beach FL        1:38:41.9 1:38:30.2 10:35 
  178  86  2417 Willy Moolenaar         F    73 Indialantic FL        1:38:53.2 1:38:39.6 10:36 
  179  87  2222 Ginger Bailey           F    43 Mims FL               1:39:07.6 1:38:44.2 10:36 
  180  93  2489 Preston Edelstein       M    61 Melbourne FL          1:39:04.8 1:38:46.1 10:36 
  181  88  2371 Tracy Czajka            F    44 Cocoa FL              1:39:08.8 1:38:54.5 10:37 
  182  94  2473 Todd Delaney            M    37 Palm Bay FL           1:40:10.0 1:39:44.9 10:43 
  183  89  2399 Michele Duester         F    52 Melbourne FL          1:40:16.3 1:40:01.0 10:44 
  184  95  2484 David Scholl            M    51 Melbourne FL          1:40:41.7 1:40:19.5 10:46 
  185  96  2387 Oscar Vazquez           M    55 Orlando FL            1:40:45.1 1:40:26.3 10:47 
  186  90  2352 Cornelia Soare          F    29 Palm Bay FL           1:40:52.7 1:40:30.2 10:47 
  187  97  2435 Titngai Tam             M    31 Rockledge FL          1:41:07.0 1:40:40.9 10:49 
  188  91  2472 Jacqueline Lewis        F    36 Melbourne FL          1:41:07.3 1:40:42.8 10:49 
  189  92  2703 Patricia Savage         F    50 Merritt Island FL     1:42:29.0 1:41:15.6 10:52 
  190  93  2414 Emily Calvert           F    26 Cape Canaveral FL     1:41:54.5 1:41:26.8 10:54 
  191  94  2313 Renee Jiannine          F    49 Palm Bay FL           1:41:46.7 1:41:35.9 10:55 
  192  95  2368 Stacey Faulk            F    43 Altamonte Springs FL  1:42:00.2 1:41:38.1 10:55 
  193  98  2397 Tim Thibert             M    32 Palm Bay FL           1:42:39.1 1:42:15.8 10:59 
  194  96  2327 Heather Felix           F    43 Melbourne FL          1:42:39.6 1:42:18.6 10:59 
  195  97  2465 Karen Sanchez           F    55 Rockledge FL          1:43:02.6 1:42:36.6 11:01 
  196  98  2214 Tami Waschka            F    43 Indian Harbour Beach  1:43:02.5 1:42:41.8 11:02 
  197  99  2242 Jessica Barone          F    54 Melbourne FL          1:43:23.9 1:42:59.2 11:03 
  198 100  2372 Rachel Hendry           F    38 Brandon FL            1:43:10.2 1:42:59.2 11:03 
  199  99  2410 Ian Sardella            M    10 Merritt Island FL     1:43:36.4 1:43:31.2 11:07 
  200 100  2415 Doug Grandey            M    41 Rockledge FL          1:44:47.0 1:44:20.1 11:12 
  201 101  2458 Carol Guthrie           F    53 Melbourne FL          1:44:54.0 1:44:43.1 11:15 
  202 101  2309 Scott Mcneely           M    42 Palm Bay FL           1:45:47.3 1:45:30.6 11:20 
  203 102  2364 Laura Williamson        F    58 Cocoa Beach FL        1:45:36.3 1:45:36.3 11:20 
  204 102  2424 David Kenney            M    53 Cocoa FL              1:45:57.5 1:45:50.8 11:22 
  205 103  2398 Kellie Winebrenner      F    30 Palm Bay FL           1:46:19.0 1:45:56.0 11:22 
  206 104  2445 Brittany Bushnell       F    25 Puyallup FL           1:46:27.8 1:46:23.7 11:25 
  207 105  2340 Barbara Garofalo        F    49 Melbourne FL          1:46:55.6 1:46:27.8 11:26 
  208 106  2238 Katie Wilson            F    33 West Melbourne FL     1:46:57.9 1:46:39.8 11:27 
  209 107  2430 Lori Rattay             F    51 Palm Bay FL           1:46:53.6 1:46:40.2 11:27 
  210 108  2328 Wendy Outland           F    37 Palm Bay FL           1:46:57.8 1:46:40.3 11:27 
  211 109  2265 Kathy Nardone           F    47 West Melbourne FL     1:47:18.5 1:47:09.1 11:30 
  212 110  2244 Amanda Elmore           F    39 West Melbourne FL     1:47:19.5 1:47:09.7 11:30 
  213 111  2425 Sandy Kenney            F    47 Cocoa FL              1:47:18.6 1:47:11.6 11:31 
  214 112  2454 Luanne Memmott          F    61 Melbourne FL          1:49:42.1 1:47:15.0 11:31 
  215 113  2485 Rebecca Lewis           F    24 Satellite Beach FL    1:47:50.0 1:47:31.2 11:33 
  216 114  2412 Phyllis Petrochko       F    46 Melbourne FL          1:48:08.8 1:47:55.9 11:35 
  217 115  2350 Susan Petracco          F    40 Viera FL              1:48:33.2 1:48:06.3 11:36 
  218 116  2464 Rosemary Lecuyer        F    53 Melbourne FL          1:49:06.9 1:48:44.2 11:40 
  219 117  2479 Pat Kiesselbach         F    65 Melbourne FL          1:49:00.3 1:48:46.2 11:41 
  220 103  2455 Michael Russell         M    58 Saint Cloud FL        1:49:46.4 1:49:22.1 11:45 
  221 118  2331 Cyndi Henderson         F    36 Sebastian FL          1:50:17.4 1:50:05.9 11:49 
  222 119  2298 Angela Wong             F    34 Indialantic FL        1:50:50.1 1:50:22.0 11:51 
  223 120  2433 Sharon Allen            F    56 Winter Park FL        1:51:02.5 1:50:40.1 11:53 
  224 104  2394 Joe Deen                M    58 Sharpes FL            1:51:56.7 1:51:10.7 11:56 
  225 121  2462 Nancy Lee               F    47 Cocoa FL              1:51:37.2 1:51:11.5 11:56 
  226 122  2341 Pamela Callihan         F    41 West Melbourne FL     1:52:04.4 1:51:46.6 12:00 
  227 123  2227 Alysson Lyons           F    32 Merritt Island FL     1:52:40.3 1:52:12.2 12:03 
  228 124  2459 Andrea Lucas            F    49 Melbourne FL          1:53:08.4 1:52:52.4 12:07 
  229 125  2259 Sandy Walker            F    47 Viera FL              1:54:07.3 1:53:37.8 12:12 
  230 126  2344 Karen Murray            F    54 Melbourne FL          1:54:13.2 1:53:43.7 12:13 
  231 105  2426 Ronald Paquette         M    73 Albion FL             1:54:01.6 1:53:45.5 12:13 
  232 106  2436 Tim Collins             M    54 Vero Beach FL         1:54:29.5 1:54:17.5 12:16 
  233 127  2218 Leslie Forhan           F    50 Jacksonville FL       1:55:05.4 1:54:48.8 12:20 
  234 107  2384 David Lerret            M    56 Merritt Island FL     1:56:20.2 1:55:51.5 12:26 
  235 128  2428 Trudy Lannon            F    61 Palm Bay FL           1:56:24.1 1:56:13.5 12:29 
  236 129  2463 Lisa Moore              F    50 Merritt Island FL     1:57:04.2 1:56:37.3 12:31 
  237 108  2338 John Entsminger         M    53 Melbourne Beach FL    1:58:04.0 1:57:45.2 12:39 
  238 130  2274 Lisa Savary             F    39 Cocoa FL              1:58:15.0 1:57:48.5 12:39 
  239 131  2343 Rachael Breckenridge    F    36 Titusville FL         1:58:27.7 1:58:07.2 12:41 
  240 109  2247 Tim Palko               M    54 Melbourne FL          1:58:21.2 1:58:11.2 12:41 
  241 132  2411 Sophia Sardella         F    12 Merritt Island FL     1:58:19.4 1:58:12.6 12:41 
  242 133  2287 Tricia Dymond           F    64 Saint Cloud FL        1:58:35.3 1:58:18.4 12:42 
  243 134  2324 Dayci Burnette-Snyder   F    52 Saint Cloud FL        1:58:53.3 1:58:36.4 12:44 
  244 135  2209 Karen Speed             F    52 Melbourne FL          1:59:07.0 1:58:50.0 12:45 
  245 136  2467 Suzie Philbeck          F    43 Palm Bay FL           1:59:43.1 1:59:19.4 12:49 
  246 137  2358 Kristin Berania         F    21 Jacksonville FL       2:00:07.2 1:59:50.2 12:52 
  247 138  2301 Katherine Pagoria       F    56 Palm Bay FL           2:02:00.2 2:01:49.4 13:05 
  248 139  2335 Pat Dixon               F    79 Rockledge FL          2:02:15.3 2:02:00.6 13:06 
  249 140  2334 Maureen Morley          F    64 Rockledge FL          2:02:16.0 2:02:01.2 13:06 
  250 141  2234 Sara Griffin            F    55 Merritt Island FL     2:02:46.6 2:02:18.3 13:08 
  251 142  2457 Ana Fagan               F    52 Palm Bay FL           2:02:32.9 2:02:21.5 13:08 
  252 143  2361 Jenn Golden             F    37 Palm Bay FL           2:04:22.7 2:04:12.0 13:20 
  253 144  2322 Deborah Herman          F    59 Rockledge FL          2:04:53.8 2:04:27.2 13:22 
  254 145  2381 Sabrena Litus           F    46 Palm Bay FL           2:05:01.5 2:04:39.1 13:23 
  255 146  2380 Dr. Tonyia Gibbons      F    70 Merritt Island FL     2:05:04.3 2:04:41.3 13:23 
  256 147  2420 Theresa Lennon          F    38 Palm Bay FL           2:05:45.4 2:05:27.4 13:28 
  257 148  2326 Kari Heminger           F    38 Cocoa FL              2:07:05.9 2:06:44.3 13:36 
  258 149  2499 KeriAnne Burgin         F    32 Palm Bay FL           2:07:22.2 2:07:12.7 13:39 
  259 110  2382 Morris Johnson          M    77 Cocoa Beach FL        2:09:40.7 2:09:20.9 13:53 
  260 150  2376 Christie Berrier        F    41 Palm Bay FL           2:18:04.8 2:17:39.6 14:47 
  261 151  2443 Ramona Livingston       F    37 Orlando FL            2:17:58.6 2:17:45.0 14:47 
  262 152  2216 Anita Berania           F    42 Jacksonville FL       2:24:34.3 2:24:18.4 15:29 
  263 111  2215 Phil Berania            M    44 Jacksonville FL       2:24:44.5 2:24:28.5 15:31 
  264 153  2345 Lisa Gentile            F    40 Jupiter FL            2:28:51.8 2:28:28.0 15:56 
  265 154  2239 Kristen Clark           F    31 Palm Bay FL           2:34:16.4 2:33:56.1 16:31 
Copyright 2015 Running Zone


Valid XHTML 1.0 Transitional
Web site hosting by All Brevard Web Sites